Koně na prodej

SANDY (Sandreo x Weltneyer)

Sandy je klisna českého chovu po otci Sandreo z matky Waleska po Weltmeyer, narozena  v roce 2010. Je to velice charakterní ,lehce jezditelný kůň s výbornou mechanikou pohybu. Klisna startovala v soutěžích stupně "L", nyní je připravována do "S". Spolehlivá velice hodná, bezproblémová na ježdění i ošetřování. Klisna má hotové RTG bez nálezu.

www.youtube.com/watch?v=hsXo23YEM-U 

LINDA

Narozena 5.4.2008, po otci Rotspon (Rubinstein I) z matky po Admirand. Vysoká ryzka našeho chovu připravená do drezůry stupně L. Klisna je citlivá, ale velice hodná a pracovitá, bezproblémová na ježdění (na jízdárně i v terénu),ošetřování i přepravu. RTG jsou k dispozici. 

https://www.youtube.com/watch?v=QeupjpjxL-M&t=305s

ELLA

Ella je čtiřletá klisna od matky Cincinnati (výkonnost T v drezuře) po otci Escort (startuje za Španělsko v Grand Prix drezurních úlohách). Krásná tmavá hnědky, nesmírně hodná. Má špatně rostlý obratel na krku, hůře se ohýbá na pravou stranu a má omezený pohyb krku směrem nahoru. Vyrovnává se s tím dobře, ataxii zádi nemá, na první pohled to není znát. Velimi dobře se hýbe. Klisna je  nesmírně hodná a pezproblémová na ježdění i ošetřování. Ježděná na jízdárně i v terénu.

 

 

Kontakt

Adam Kotyza, Ing.Eva Kotyzová
Adam Kotyza
Na staré cestě 424
517 91 Deštné v Orlických horách

+420 731 570 626
+420 731 455 503

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode