Naše sportovní úspěchy

Prima sezóna 2019
Na tuto sezónu jsme měli nachystaných šest koní, klisnu LINDU 39 pro drezurní soutěže stupně L, LILIT, LADY LEGENDE a SANDY do drezur stupně S a RADULU s LINET do T. Všechny klisny se u nás narodily, vyrostly a vlastnoručně si je pro soutěže připravila dcera Kamila Kotyzová s pomocí holandského trenéra Remyho Bastingse.
Jezdeckou sezónu jsme začali závody v Brně na Panské Líše při Donau Bohemia Trophy s klisnami Lindou a Radulou. Linda v úloze DD získala 2.místo mezi 18-ti startujícími a 1. místo v DJ z 12-ti účastníků. Radula absolvovala soutěže SG (3/17) a IM1 (2/6).LINDA
        LINDA
 
Za čtrnáct dní jsme se vrátili na Panskou Líchu znovu, Radula zde absolvovala svůj první start na závodech CDI v Malé rundě s výsledky v SG 
66,235 %  7.místo (17) a IM1 za 67,294% a 6.místem (17).
Jako každý rok jsme jezdili na naše oblíbená kolbiště v Těšánkách, Dolním Přímu, Hradišťku, Nebanicích a Královicích.
 
Klisna Lilit získala kvalifikaci do finále KMK šestiletých v drezuře, kde v září také ve finále v obou soutěžích zvítězila.
S klisnami Linet a Radulou si Kamila vyjela účast ve finále Národního drezurního poháru , které se konalo v září v Nebanicích. S Linet zvítězily v kategorii jezdců do 25 let a s Radulou získaly 2.místo v kategorii seniorů.
V tomto roce  dvojice Kamila Kotyzová a Radula získaly titul mistra České republiky v drezuře v kategorii seniorů v Malé rundě v Královicích.
 
Sezónu jsme zakončili závody CDI v polském Zakrzówě, kde v Malé rundě startovala Kamila s klisnami Linet a Radulou. Lepších výsledků dosáhla tentokrát Linet, která absolvovala soutěže SG, IM1 a vIM vždy s výsledkem nad 67%.
 
Eliška Skřivanová společně s Velvet, klisnou našeho chovu (Levada x Wetmeyer), zvítězily v kategorii dětí na CDI v Brně 2017 ve všech třech úlohách. Společně se dále chystají na Mistrovství Evropy v Holandsku. Holkám moc gratulujeme.


Kontakt

Adam Kotyza, Ing.Eva Kotyzová

Adam Kotyza
Na staré cestě 424
517 91 Deštné v Orlických horách

+420 731 570 626
+420 731 455 503